Over VOSEC
Algemene Vergadering 12 mei 2011
Datum: donderdag 12 mei 2011 van 14 tot 17 uur
Plaats: Leuven
Het overleg over en de ondersteuning van de sociale economie in Vlaanderen staat op een keerpunt...
Een keerpunt omwille van de aankomende beleidsoriëntering i.f.v. de ondersteuningsstructuren. Het decreet voor de ondersteuning van sociale-economieondernemingen in Vlaanderen wordt deze dagen geconcretiseerd door minister Freya Van den Bossche.
Een keerpunt omdat het gehele werkveld sociale economie zich moet beraden over de wijze waarop haar vertegenwoordiging het best wordt ingevuld en de ondersteuning het meest effectief wordt georganiseerd.
Een keerpunt omdat VOSEC morgen niet meer zal zijn wat het vandaag is.
Deze belangrijke evoluties worden toegelicht op de Algemene Vergadering van VOSEC. In dit webdossier vindt u alvast de stand van zaken zoals bekend gemaakt in de beleidsnota 2009-2014 en de beleidsbrief 2010.
Op de agenda:
1. Voorstelling en bespreking van het ontwerp van decreet "betreffende de ondersteuning van het ondernemerschap inzake de sociale economie en de stimulering van het maatschappelijk verantwoord ondernemen".
Door Heiko Van Muylder, raadgever sociale economie, kabinet minister Van den Bossche
2. Voorstellen van de toekomst voor VOSEC vzw door de Raad van bestuur.
3. Jaarrapport 2010 en actieplan 2011.
4. Rekeningen en begroting.
Graag een bevestiging van uw inschrijving vóór 5 mei 2011 via info@vosec.be (naam en organisatie). Na uw inschrijving krijgt u alle documenten doorgestuurd.
Lodewijk De Witte, voorzitter
Greet Castermans, directeur
